انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

گاوصندوق درب خزانه چيست و چه كاربرد هايي دارد؟

خلاصه خبر:
درب خزانه يك درب گاو صندوق است كه از جنس فولاد می باشد دارای يراق آلات محكم وضد برش با ايمني فوق العاده بالا است.
جنس ورق ها از فولاد است. اين درب دارای دوجداره بيروني و داخلي مي باشد كه فضای بين آن را بتن مسلح فرا گرفته است.اين درب ضد حريق بوده وآتش در آن نفوذ نمي كند.هم چنين دارای زبانه هايی قطور از چهار جهت بوده كه درب را در چهار چوب  آن كاملا فيكس مي كند. سيستم ضد سرقتي تعبيه شده در اين محصول امكان هر گونه سرقت را به صفر مي رساند چرا كه به مجرد ورود ضربه به قفل يا رمز و يا ساير يراق آلات  زبانه های شبكه ضد سرقت فعال شده و مانع از باز شدن درب مي شود.
متن کامل خبر:
كاربرد اين درب گاوصندوق بيشتر برای خزانه های طلا، معادن، انبار اسلحه و مهمات مي باشد. لازم به ذكر است كه قبل از نصب درب خزانه، اطاقي كه بدان خزانه اطلاق مي شود بايد كاملا آماده شود تا چهارچوب گاوصندوق در آن توسط شبكه ای آرماتور بندی شده فيكس شود. روی اين محصول هم ميتوان رمز ديجيتال و هم رمز مكانيک سوار كرد.
 استفاده از رمزهای ديجيتال كره ای موجود در بازار از اين جهت كه استفاده از آن برای كاربر راحت بوده و دارای سيستم تغيير رمز ساده ايست  توصيه مي شود. همچنين ميتوان از سيستم هوشيار نيزبرای افزايش ايمني اين گاو صندوق بهره جست.
مي توان درب خزانه را به درب ايمني خزانه نيز مجهز نمود.درب ايمني خزانه، دربي مشبك با قفلي محكم و چند زبانه ايست كه در هنگام باز بودن درب خزانه برای استفاده از محتويات داخل خزانه ميتوان آن را فعال نمود تا در همين حين كه درب گاو صندوق باز است از دستبرد سارقين جلوگيری شود.
 گاهي نيازاست كه خزانه را به درب فرار نيز مجهز نمود درب فرار مانند درب خزانه يك درب گاو صندوق است اما با ابعاد خيلي كوچكتر تا زماني كه استفاده و باز كردن درب اصلي مقدور نيست بتوان از درب فرار به داخل خزانه دسترسي پيدا كرد. 
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:907
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2019 صندوق نیکا