گاوصندوق درب خزانه چيست و چه كاربرد هايي دارد؟

متن کامل
كاربرد اين درب گاوصندوق بيشتر برای خزانه های طلا، معادن، انبار اسلحه و مهمات مي باشد. لازم به ذكر است كه قبل از نصب درب خزانه، اطاقي كه بدان خزانه اطلاق مي شود بايد كاملا آماده شود تا چهارچوب گاوصندوق در آن توسط شبكه ای آرماتور بندی شده فيكس شود. روی اين محصول هم ميتوان رمز ديجيتال و هم رمز مكانيک سوار كرد.
 استفاده از رمزهای ديجيتال كره ای موجود در بازار از اين جهت كه استفاده از آن برای كاربر راحت بوده و دارای سيستم تغيير رمز ساده ايست  توصيه مي شود. همچنين ميتوان از سيستم هوشيار نيزبرای افزايش ايمني اين گاو صندوق بهره جست.
مي توان درب خزانه را به درب ايمني خزانه نيز مجهز نمود.درب ايمني خزانه، دربي مشبك با قفلي محكم و چند زبانه ايست كه در هنگام باز بودن درب خزانه برای استفاده از محتويات داخل خزانه ميتوان آن را فعال نمود تا در همين حين كه درب گاو صندوق باز است از دستبرد سارقين جلوگيری شود.
 گاهي نيازاست كه خزانه را به درب فرار نيز مجهز نمود درب فرار مانند درب خزانه يك درب گاو صندوق است اما با ابعاد خيلي كوچكتر تا زماني كه استفاده و باز كردن درب اصلي مقدور نيست بتوان از درب فرار به داخل خزانه دسترسي پيدا كرد. 
تعداد بازدید: 4084

نظرات

تمامی سفارشات در تهران با هماهنگی خریدار در روز ثبت سفارش یا روز بعد ارسال خواهند شد. چنانچه خریدار ساعت یا روز معینی را تعیین نماید کالا طبق درخواست مشتری تحویل خواهد شد.
کلیه مراحل تحویل کالا در تهران توسط پرسنل شرکت انجام می شود و نیازی به نیرو یا کمک از جانب خریدار نمی باشد.
خدمات آموزش و راه اندازی صندوق ها در تهران به هنگام تحویل کالا به صورت رایگان انجام خواهد شد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال زیر 25 کیلو توسط تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال تا دفتر تیپاکس بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال و غیر دیجیتال بالای 25 کیلو توسط باربری ارسال می گردد.هزینه ارسال تا باربری برای صندوق های دیجیتال بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
بهترین قیمت بدون قید و شرط، تامین قطعی قطعات، پاسخگویی تلفنی و آموزش همگی توسط صندوق نیکا تضمین میگردد.  تخصص ما فقط گاوصندوق است. حرفه ای خرید کنید.
در صورت وجود هر گونه سوال یا نیاز به مشاوره تلفنی می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل نمایید.
02166967125 - 02166967214
با تشكر از انتخابتان مديريت صندوق نیکا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×