تشخیص یک گاوصندوق مرغوب

متن کامل
گاوصندوق ابزاری است که بنا به اقتضای شرایط شغلی و زندگی شخصی ، نیاز به خرید آن بوجود خواهد آمد. افراد به طور معمول ، هنگام تهیه یک کالا سعی دارند علاوه بر پردخت هزینه ی،پایین ، کالایی با کیفیت خوب، نصیبشان شود. اما در اغلب اوقات این اتفاق نمی افتد. مهمترین دلیل آن هم، عدم شناخت کافی و وافی از محصول مورد نظر است. در حالت کلی، خریداران یک کالا بیشتر تحت تاثیر گفته ها و تعریف های فروشنده ، خرید خود را انجام می دهد. در مورد خرید گاوصندوق ، این مسئله مانند دیگر خریدها وجود دارد. افراد برای خرید گاوصندوق و یا ابزارهای امنیتی، نیاز به اطلاعات فنی و تخصصی مختصر اولیه دارند تا بتوانند در انتخاب محصول مناسب، موفق باشند. اولین نکته در خرید یک گاوصندوق، انتخاب محل خرید است. امروزه، کارکاه های فاقد مجوز بسیاری وجود دارند که اقدام به تولید گاوصندوق های غیر استاندارد کرده و محصول خود را از راه های غیرمتعارف به فروش میرسانند. یکی از این راه های غیر متعارف، فروش از طریق فروشندگان سیار است. فروشندگانی که گاوصندوق را با قیمتی نازل و بدون پشتوانه عرضه میکنند. مسلما برای تهیه ی یک کالای استاندارد، باید سراغ بورس آن و فروشندگان معتبر است. هنگام خرید گاوصندوق علاوه بر توضیحات فروشنده، باید به مارک آن و امتیازات آن دقت کرد. اطلاعات فنی و تخصصی هم برای خرید لازم است. یکی دیگر از مهمترین موارد خرید گاوصندوق، خدمات پس از فروش است. در طول زمان و هنگام استفاده از گاوصندوق همواره ممکن است مشکلاتی فنی پیش بیاد که برای رفع آن ، نیاز به سرویس کار پیش بیاید. پس باید  دقت داشت که گاوصندوق شما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. کیفیت یراق آلات، از دیگر مواردی است که باید مدنظر داشت. قفل،دستگیره، زبانه ها و رمز، باید از جنس مرغوب  تهیه شده باشند. در نظر داشته باشید، ضخامت ورق بدنه و درب خیلی مهم است. برای تشخیص بهتر این مسئله ، باید از فروشنده بخواهید تا تمام قسمتهای داخلی گاوصندوق را به شما نشان دهد. یکی دیگر از موارد مهم، ضخامت و فاصله ی بین بدنه داخلی و بیرونی گاوصندوق است. یعنی قسمتی که توسط بتن نسوز پر شده است. هر چقدر میزان بتن گاوصندوق بیشتر باشد، امنیت و کیفیت آن به مراتب بیشتر است. توصیه میشود از گاوصندوق هایی خرید کنید که به روش جدید تولید شده باشند و مجهز یه سیستم ضدسرقت باشند. هنگام توضیحات سیستم ضدسرقت  توسط فروشندگان، از آنها بخواهید که کارکرد آن را برای شما توضیح و نمایش دهند. يكي ديگر از مسائل مهم، در تمايز دادن يك گاوصندوق مناسب از غير مناسب، كيفيت ظاهري و رنگ آن ميباشد. شفافيت، مرغوبيت و مقاومت رنگ در مقابل نور آفتاب، حرارت، رطوبت و غيره از جمله پارامترهاي تشخيص يك رنگ مناسب براي گاوصندوق شماست. در پايان بطور خلاصه و مفيد بايد گفت كه جهت خريد يك گاوصندوق استاندارد و مرغوب ، صرفا به تبليغات و يا گفته هاي فروشندگان، و يا صرفا به قيمت پايين و نازل آن توجه نكنيد. سعي نماييد از طريق شبكه هاي مجازي و سايت هاي اينترنتي معتبر، اطلاعات فني جامع كسب كرده و با ذهني آماده جهت خريد ، به بازار مراجعه نماييد.
تعداد بازدید: 3280

نظرات

تمامی سفارشات در تهران با هماهنگی خریدار در روز ثبت سفارش یا روز بعد ارسال خواهند شد. چنانچه خریدار ساعت یا روز معینی را تعیین نماید کالا طبق درخواست مشتری تحویل خواهد شد.
کلیه مراحل تحویل کالا در تهران توسط پرسنل شرکت انجام می شود و نیازی به نیرو یا کمک از جانب خریدار نمی باشد.
خدمات آموزش و راه اندازی صندوق ها در تهران به هنگام تحویل کالا به صورت رایگان انجام خواهد شد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال زیر 25 کیلو توسط تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال تا دفتر تیپاکس بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال و غیر دیجیتال بالای 25 کیلو توسط باربری ارسال می گردد.هزینه ارسال تا باربری برای صندوق های دیجیتال بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
بهترین قیمت بدون قید و شرط، تامین قطعی قطعات، پاسخگویی تلفنی و آموزش همگی توسط صندوق نیکا تضمین میگردد.  تخصص ما فقط گاوصندوق است. حرفه ای خرید کنید.
در صورت وجود هر گونه سوال یا نیاز به مشاوره تلفنی می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل نمایید.
02166967125 - 02166967214
با تشكر از انتخابتان مديريت صندوق نیکا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×