خانواده ها منازل خود را در تعطیلات بدون محافظت رها نکنند

متن کامل
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سعید عالیپور گفت: امنیت پایه و اساس پیشرفت هر کشوری است و پلیس پیش قراول این مهم در ایران اسلامی است.    وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در سال95 و در راستای تحقق شعار سال و شکوفایی اقتصادی و فرهنگی جامعه نقش بی بدیل و ارزشمندی را بر عهده خواهد داشت.    فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اشاره به افزایش اعتماد عمومی مردم به پلیس در سال های اخیر گفت: مشارکت مردم در تامین امنیت جامعه نشان اعتماد آنان به پلیس است.    وی مقابله با سرقت را از اولویت های نوروزی پلیس در این شهرستان خواند و بر تلاش مستمر تمامی یگان های اجرایی پلیس در این جهت تاکید کرد.   
سرهنگ عالیپور رعایت توصیه های پلیس را امری اجتناب ناپذیر در کاهش سرقت و پیشگیری از آن عنوان کرد و گفت: در تعطیلات نوروز که بیشتر مردم به مسافرت می روند منازل خالی از سکنه می شود و فرصت مناسب برای سارقان بوجود می آید که در صورت عدم رعایت توصیه های پلیس می تواند شادی های این ایام به تلخی مبدل شود.
تعداد بازدید: 3320

نظرات

تمامی سفارشات در تهران با هماهنگی خریدار در روز ثبت سفارش یا روز بعد ارسال خواهند شد. چنانچه خریدار ساعت یا روز معینی را تعیین نماید کالا طبق درخواست مشتری تحویل خواهد شد.
کلیه مراحل تحویل کالا در تهران توسط پرسنل شرکت انجام می شود و نیازی به نیرو یا کمک از جانب خریدار نمی باشد.
خدمات آموزش و راه اندازی صندوق ها در تهران به هنگام تحویل کالا به صورت رایگان انجام خواهد شد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال زیر 25 کیلو توسط تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال تا دفتر تیپاکس بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
سفارشات شهرستان برای صندوق های دیجیتال و غیر دیجیتال بالای 25 کیلو توسط باربری ارسال می گردد.هزینه ارسال تا باربری برای صندوق های دیجیتال بر عهده شرکت می باشد. هزینه بین شهری بر عهده خریدار می باشد که به صورت پس کرایه پرداخت می گردد.
بهترین قیمت بدون قید و شرط، تامین قطعی قطعات، پاسخگویی تلفنی و آموزش همگی توسط صندوق نیکا تضمین میگردد.  تخصص ما فقط گاوصندوق است. حرفه ای خرید کنید.
در صورت وجود هر گونه سوال یا نیاز به مشاوره تلفنی می توانید از طریق شماره های زیر با ما تماس حاصل نمایید.
02166967125 - 02166967214
با تشكر از انتخابتان مديريت صندوق نیکا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×